Regresní terapie PDF
153-4O regresní terapii koluje mnoho mýtů a zavádějících informací. Mnoho lidí má obavy z toho, že by měli začít otevírat svou minulost. Strach z toho co tam naleznou, že si tím přitíží a neunesou to. Jedné se skutečně jen o mýty. Při skutečné regresi se naopak zbavujete své zátěže. Nehledáte staré traumata, ale vynášíte na světlo příčiny nemocí a bolestí, které vás právě teď trápí. A díky tomu se jich nadobro zbavujete. Po správně provedené regresi můžete létat.
 
Metoda RUŠ PDF
kapka-na-listuAktualizace 22.5. 2018
Přestože doposavad techniku RUŠ občas využívám (v kombinaci s dalšími metodami), již nejsem sto ji doporučit kvůli jejímu tvůrci, Karlovi Nejedlému. Bohužel se z metody stala spíše jakási sekta se svým samozvaným vůdcem. Již několik let se terapiemi nezabývám, přesto mezi nimi mám své přátele a tak se ke mně dostávají "novinky". Co mne přimnělo k sepsání této aktualizace je dopis, který mi přišel a který mne vyzývá k tomu, abych přestal na svých stránkách používat slova "metoda RUŠ", protože se prý jedná o ocranou známku a pokud ji chci používat, musím platit desítky tisíc za účast v klubu vyvolených, které Karel ždímá. Přes zjevné nepochopení toho, k čemu ochraná známka slouží, je zde nejlépe vidět, kam se celá metoda posunula. Vše musí být dle Karla, který má patent na pravdu. kdo s ním nesouhlasí je vyškrtut. Před Karlem Nejedlým vás proto varuji a pokud budete chtít jeho metodu využít, najděte si radši terapeuta, kterému důvěřujete. Jedná se o můj osobní pohled na věc, nejsem přítelem hledání samozvaných mistrů, kterým budete zobat z ruky, protože ví všechno nejlépe. Mistr vás má jen popostrčit a nechat vás, ať najdete vlastní cestu.
 
Na jaké problémy je terapie vhodná? PDF
list
Pokud pracujeme se skutečnými příčinami, je ptakticky jedno, jak se nemoc projevuje. Důležitý je pro nás její počátek a vazby, díky kterým se tato nemoc u vás projevuje. Zajímá vás tedy, čeho všeho se metodou RUŠ a regresí můžete zbavit? Zda právě vaše problémy a nemoci jsou ty, se kterými si tyto metody poradí?

 
Příklady z praxe PDF
oshozen-healing2Pokud vám stále není jasné, jak vás vlastně terapie může zbavit bolestí hlavy, zkuste se podívat na pár zde uvedených příkladů. Nedozvíte se příčiny toho, co trápí vás, ale můžete si přečíst příběhy jiných lidí a jak málo jim stačilo ke zbavení se svých potíží.
 
Cena Terapie PDF
600,- Kč / hodina
Nabízím vám informativní schůzku zdarma, kdy si můžete ujasnit, zda je pro vás terapie ten pravý nástroj na řešení vašich problémů a můžete se dozvědět podrobnosti, které vás zajímají.
Za terapii dětí si účtuji poloviční částku.
 


anketa

Už jste někdy byli na regresi či metodě RUŠ?

(183 votes)

32%
12%
38%
5%
4%
2%
7%
nahrávám